50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Klasifikimi:
shishe laboratorike
Emri Markë:
AMA
Numri Modeli:
ind kulturë faqore
Vendi i origjinës:
Shandong, China (Mainland)
Emri i produktit:
50ml drejtkëndëshe 250ml rrëzuar lab qafën kultura e indeve plastike balonë
materiali:
ind qelizë plastike kulturë faqore
Ngjyrë:
Transparent plastik ind qelizë kultura faqore
vëllimi:
25ml, 50ml, 75ml, 250ml, 600ml etj
Design:
vidë kapak
Cap:
mbuluar Seal dhe të mbuluar membrana
Lloji:
Instrumentet kërkimore laboratorike
Feature:
Bërë nga 100% virgjër plastik kulturës indeve qelizore balonë
Strilization:
Gamma rrezet, rreze elektron, sterilizimi UV
Logo:
AMA ose përshtatur

Furnizimi Aftësia
50000 Copë / copë në ditë plastike laboratorike të kulturës indeve qelizore balonë
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
port
Qingdao port laborator inde qelizore plastike kulturë balonë

 

 

50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliko në tekst dhe për të blerë " 50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë"

Shitja e pikë:

Produktet Cell kryesisht përfshijnë qelizë pjatë kulturës , pjatë kulturës qelizore dhe shishe kulturës qelizore madhësia e produktit nëpërmjet postës dhe stil janë të plotë, mund të përmbushë kërkesat e konsumatorëve.

Kultura Cell balonë për të bërë një shumëllojshmëri të përpunimit teknik, të tilla si adsorption të ulët proteina, plazma TCT / oksigjenit, dhe plazma Hybrid, kolagjenit për t'u marrë with.The Kultura Cell balonë mund të përmirësojë environment.More rritjen e qelizave të favorshme për kulturën pezullimit celular dhe rrinë një kulturë qelizore mur. Shishe kultura qelizore mund të arrijë përhapjen e qelizave pa diferencim. Kultura Cell balonë gjithashtu mund të përdoret për mbledhjen dhe ruajtjen e mostrave të rralla.

Për më shumë informacion mbi teknologjinë kultura qelizore dhe kulturës Cell balonë,  ju lutem kontaktoni me mua direkt. Email: 18863608211 (@ 163.com). Ose klikoni në tekst të më kontaktojnë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne prodhojnë " 50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë"  janë të importuara të lëndëve të para dhe kemi vet ekipin e inspektimit të cilësisë, cilësia është e garantuar.

Kultura Cell balonëkanë një varietet të teknikave për të zgjedhur from.our kulturë qelizore faqoreteknologji është zhvilluar nga vetë ekipi ynë R & D për shumë vite. Ju mund të blejnë në sasi të mëdha, ne sinqerisht rekrutuar agjentë

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliko për të blerë " 50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë"

 

Kultura Cell balonë

     Specifikim

25ml Kultura Cell balonë

     25ml BLERJE

25ml Kultura Cell balonë(ajrisshme kulturë qelizore faqore)

     25ml            BLERJE

50ml Kultura Cell balonë

     50ml BLERJE

75ml Kultura Cell balonë

     75ml BLERJE

75ml Kultura Cell balonë(ajrisshme kulturë qelizore faqore)

     75ml BLERJE

250ml Kultura Cell balonë

   250ml BLERJE

600ml Kultura Cell balonë

   600ml BLERJE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

" 50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë" kanë trajtim sipërfaqësor dhe patrajtuar dy opsione. Kultura Cell balonëmund qelizë kulturën suspensioni dhe rrinë një kulturë të qelizave të mur.

Kultura Cell balonë trashësi është uniforme, sipërfaqja është e qetë.

 

 

 

 

 

 

 

 

The " 50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë"  ka dy specifika: Seal mbuluar dhe të mbuluar membrana.

Mbulesa membrana mund të përmirësojë breathable i kulturë qelizore faqore.

 

 

 

 

 

 

 

 

Qafë saktë spirale e kulturë qelizore faqore lejon kapak të rrotullohen me shpejtësi në pozitë.

The kulturë qelizore faqore qafën Angle bën tubth qasje të lehtë.

Zona bluaj me rërë e kulturë qelizore faqore qafës është shënuar lehtë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiali i " 50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë"  është ps.

Formën e sipërme trekëndësh i kulturë qelizore faqore është projektuar për të rritur stabilitetin vendosje.

Kultura Cell balonë mund të jetë bërë pirg, në mënyrë efektive duke kursyer hapësirë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne kemi produkte të tjera përveç " 50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë"  .You need medical supplies and lab supplies to contact me directly.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

" 50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë"  mund të aplikohet për laborator kimik, spital, familja, shkolla, etj

Qingdao Jindian është një haraç të studiuesve, në sajë të përkushtimit të tyre.

Ne do të vazhdojë të kryejë në besimin e duke u fokusuar në cilësinë dhe për të prodhuar më shumë produkte të cilësisë.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

QINGDAO AMA Co., Ltd.  u gjet në vitin 1992, me seli në Tajvan dhe baza e prodhimit në Qingdao. Është e specializuar në prodhimin e testimit disponueshme mjekësore products.AMA ka themeluar një grup të tërë të sistemit të rreptë të brendshëm të kontrollit të cilësisë dhe të kaluar ISO9001, ISO13485 dhe miratimin e CE.

AMA ka bërë arritje të mëdha: Është tub vakum gjakut ,provëz ,pjatë Petri,balonë kultura Cell  dhe kultura e indeve janë gëzuar shumë, veçanërisht në Shtetet e Bashkuara, Japonia dhe tregut Jordan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Më dërgoni adresën tuaj. Ne do të japë " 50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë"  direkt në duart tuaja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dizajn profesional teknik do të mbështesë të dhënat tuaja të blerjes, kontakti 18863608211 (@ 163.com)  për më shumë informacion në lidhje me " 50ml drejtkëndëshe 250ml qafën rrëzuar plastike laboratorike kultura e indeve balonë" .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Email: 18863608211 [@] 163.com

Tel / Whatsapp: + 86-18863608211

WeChat:  18863608211

Kontakt  18863608211 [@] 163.com  for more products.

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!