Lab Medical plastike sterile 6 dhe pjatë kultura qelizore prodhues

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Klasifikimi:
tjetër
Emri Markë:
AMA, AMA
Numri Modeli:
6 dhe plate kulturë qelizore
Vendi i origjinës:
Shandong, China (Mainland)
Emri:
Lab Medical plastike sterile 6 dhe pjatë kultura qelizore prodhues
Ngjyrë:
i tejdukshëm
materiali:
PS
Feature:
Low adsorption proteina
sterilizimi:
llamba UV
Certifikata:
CE / ISO13485
Size:
6,12,24,48,96 dhe pjatë kultura qelizore
Koha e skadimit:
1 vit
Koha e dërgimit:
2-15 ditë

Furnizimi Aftësia
1000 Copë / copë në ditë 6 puse pjatë kulturës qelizore
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
port
Qingdao -6 dhe plate kulturë qelizore

 

pamje të përgjithshme të produktit

Lab Medical plastike sterile 6 dhe pjatë kultura qelizore prodhues

 

 

 

 

Product Basic Hyrje:

 • Model: 16124-1SC-LSN;
 • type Sipërfaqja: avancuar Amine trajtuar sipërfaqe për shtojcën e qelizave;
 • Materiali: PS, transparent;
 • Dimension Actural: 85,48 * 127.76mm;
 • Zona Actural Rritja / mirë: 9.6cm²
 • Vëllimi punës / edhe: 2-5ml;
 • Paketimi: 1pcs / qese & 114pcs / CTN;
 • Carton Size: 460 * 280 * 250;
 • Bruto Pesha: 6.3Kg & Net Pesha: 5.3Kg;
Imazhet e detajuara

Lab Medical plastike sterile 6 dhe pjatë kultura qelizore prodhues

 

 6 muret plate kulturë qelizore  12  muret plate kulturë qelizore
 48  muret plate kulturë qelizore  96  muret plate kulturë qelizore

 

Product Feature Data:

 1.  Avancuar Amine sipërfaqe trajtohet është projektuar për bashkëngjitje stërholluar celular, duke treguar më të mirë bashkëngjitur aftësinë krahasim me sipërfaqe standarde trajtuar;
 2. fund të sheshtë për optikë pa shtrembërim;
 3. hydrophilicity sipërfaqja e çdo pjatë është konfirmuar nga matjes kënd kontakti me ujë.

Avantazhet e produktit:

 1. Enhanced kulturës qelizore;
 2. Reduktuar ndryshueshmërinë;
 3. attachement përmirësuar;
 4. Rritur proliferimin;
 5. Përmirësuar diferencimin për një gamë të gjerë të qelizave që shfaqin vetitë varfër attachment;
 6. Enhanced shërim nga ngrirje-shkrirje ;
madhësi
Lab Medical plastike sterile 6 dhe pjatë kultura qelizore prodhues

 

 

paketim

Lab Medical plastike sterile 6 dhe pjatë kultura qelizore prodhues

 

 

  

Kompania jone

Lab Medical plastike sterile 6 dhe pjatë kultura qelizore prodhues

 

 

Qingdao AMA CO., LTD.

Pajisje Qingdao Jindian bashkë biokimike., LTD. Është themeluar në vitin 1992 dhe me seli në Tajvan.
Kompania shërben spitale, laboratore, universitetet dhe ushqim, kompanitë farmaceutike prodhuese, i specializuar në zhvillimin, prodhimin, marketingun, tregtinë ndërkombëtare të konsumit mjekësore e disponueshme.
Kompania i përket cilësisë së produktit si jetën e ndërmarrjes, sipas standardeve ndërkombëtare të sistemit të cilësisë të ngritur një grup të plotë të sistemit të kontrollit të rreptë të cilësisë së brendshme, kaluar ISO9001, korporatë HL-tech dhe CE certifikimit, cilësi të shkëlqyera produktit dhe produkte me kosto-efektive me konkurrencën e lartë dhe shkalla e lartë lavdërimi.
Kompania ka 10.000 nivelin dhe 100.000 punëtori nivelit të pastrimit, dhe prezanton linjë automatike të prodhimit dhe pajisje automatike të prodhimit vakum nga Tajvani.

 

Related Products

Lab Medical plastike sterile 6 dhe pjatë kultura qelizore prodhues

Të marrë një citat

 

tub Centrifuge provëz tubth
kupa mostër pjatë Petri tub vakum mbledhja e gjakut

 

 

 


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!