Medical plastike Lab sterile hot qelizave indeve pjatë kultura

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Vetitë:
Mjekësore materialeve polimer & Produkte
Vendi i origjinës:
Shandong, China (Mainland)
Emri Markë:
AMA
Numri Modeli:
16196-1SA
Instrument Klasifikimi:
Klasa II
Item:
6.24.48.96 wells qelizë ind plate kulturë
materiali:
PS plate kulturë qelizore
type Sipërfaqja:
E avancuar polimer p qelizë trajtohet plate kulturë
sterilizimi:
Elektron rreze / gama plate kulturë qelizore
Koha e skadimit:
1 vit
certifikatat:
ISO 13485 & CE
Ngjyrë:
qelizë transparent plate kulturë
Emri i produktit:
Medical Lab plastike Sterile Hot indit Kultura Cell Plate
Aplikacion:
Research Lab kultura qelizore pjatë
Paketimi:
114pcs / CTN Medical Lab plastike Sterile Hot indit Kultura Cell Plate

Furnizimi Aftësia
8000 Copë / copë në ditë AMA Medical Lab plastike Sterile Hot indit Kulturës Cell Plate
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
port
Qingdao PORT Medical Lab plastike Sterile Hot indit Kultura Cell Plate

Medical Lab plastike Sterile Hot indit Kultura Cell Plate

Detajet e produktit:

Product 

Basic Hyrje:

1. Model: 16196-1SA;

2. type sipërfaqes: avancuar amine trajtohet sipërfaqen per ngjitjes qelizore;

3. Materiali: PS, transparent;

4. Actural Dimension: 85,48 * 127.76mm;

5. Zona e rritjes Actural / mirë: 0.34cm²

6. Vëllimi i punës / mirë: 25ul-340ml;

7. Paketimi: 1pcs / qese & 40pcs / CTN;

8. Carton Size: 30,5 * 24 * 12,8;

9. Pesha bruto: 12.1Kgs & Net Pesha: 10.8Kgs;

Product Feature Data:

1. avancuar Amine sipërfaqe trajtohet është projektuar për bashkëngjitje stërholluar celular, duke treguar më të mirë bashkëngjitur aftësinë krahasim me sipërfaqe standarde trajtuar;

2. fund të sheshtë për optikë pa shtrembërim;

3. hydrophilicity Sipërfaqja e çdo pjatë është konfirmuar nga matjes kënd kontakti me ujë.

Avantazhet e produktit:

1. Kultura Enhanced qelizore;

2. ndryshueshmëri reduktuara;

3. attachement përmirësuar;

4. Rritja përhapja;

5. diferencim përmirësuar për një gamë të gjerë të qelizave që shfaqin vetitë varfër attachment;

6. shërim Enhanced nga ngrirje-shkrirje;

 

Të marrë një citat

produkti Faqet

 

Provëz Centrifuge tub pjatë Petri 
tubth Pastur tub vakum mbledhja e gjakut kupa urine 
Shipping

 

kompania e Informacionit
Certifikatat

 

ekspozitë

 

FAQ

Q1: Si në lidhje me cilësinë?

Produktet janë CE dhe ISO miratuar. Ne kemi më shumë se 20 vjet përvojë në prodhimin dhe shitjet e furnizimeve laboratorike, ne kemi fituar reputacion të mirë në treg.

 

Q2: Cilat mënyra e pagesës janë në dispozicion?
T / T, L / C, PayPal, Western Union dhe MoneyGram.

 

Q3: A mund të prodhojnë sipas dizajnit konsumatorëve?

Po, ne jemi prodhues profesional; OEM dhe ODM janë të dyja të mirëpritur.

 

Q4: A mund të vizitojë fabrikën tuaj?

Sigurisht, i mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë në qoftë se ju vijnë në Kinë.

 

Q5: Sa kohë është vlefshmëria e kuotimit?

Në përgjithësi, çmimi ynë është i vlefshëm brenda një muaji nga data e kuotimit. Çmimi do të rregullohen në mënyrë të përshtatshme si luhatje të çmimeve të lëndëve të para në treg.

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!