Rreth nesh

aboutus

Historia jonë

Qingdao AMA CO., LTD, i njohur më parë si Qingdao Alpha Medical Equipment Co, Ltd, është themeluar në vitin 1992. Kompania është e angazhuar për zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e produkteve mjekësore e disponueshme për spitale dhe laboratorët. Produktet përfshijnë bakteret, konsumit kultura qelizore, disposables laboratorike, swabs test shtatzënie, tubave grumbullimin e gjakut vakum, dhe kaluar ISO9001, ISO13485 dhe certifikimit er. Certifikimi është njohur nga sistemi i cilësisë ndërkombëtare. 

Në të njëjtën kohë, produktet eksportohen për jashtë shtetit dhe të vendosur marrëdhënie miqësore dhe bashkëpunuese me shumë konsumatorë, duke përfshirë Japoni, Jordani dhe Kili.

123214324 (4)
123214324 (3)
123214324 (5)

WhatsApp Online Chat!